Studio

Black Cat
Tattoo & Piercing

+48 514 333 934

Od 16 lat zajmujemy się tatuażem i piercingiem. Kochamy to, co robimy, dlatego pragniemy dołożyć wszelkich starań, abyście byli zadowoleni z naszej pracy oraz realizacji naszych wspólnych pomysłów. Umawiając się na tatuaż lub piercing w Black Cat, możesz liczyć na świetną atmosferę, profesjonalne podejście i wskazówki dotyczące pielęgnacji wynikające z naszej wiedzy i doświadczenia. Mamy nadzieję, że czas u nas spędzony będzie dla Was miłym wspomnieniem. Zapraszamy serdecznie.

Ania

Ania tatuuje od 16 lat. W pracy czuje się jak ryba w wodzie. Bardzo długo pracowała pod nazwą Aniatattoo. Klienci którzy ją już znają wiedzą, że uwielbia kolorowe prace, czarnobiałe, delikatne i kobiece, w zasadzie poradzi sobie z każdym wzorem, umilając ten czas dużą dawką paplaniny o wszystkim i o niczym.

Andrzej

Andrzej w naszym salonie zajmuje się głównie piercingiem, tatuowaniem, a od jakiegoś czasu również usuwaniem tatuaży. Najlepiej czuje się w konturowych pracach i oldschoolu. Robi przepyszną kawę, odpowie, na każde Wasze pytanie, rozbawia tańcem i śpiewem.